Hakkımızda

Elmas Kadar Değerli

Diş Sağlığında Yeni Teknoloji Tedavi ve Çözümlerimizle Tanışın. Kaliteli Yaşam Sağlıklı Dişler

Randevunuzu Alın

Hizmetlerimizden yararlanmak için hızlı ve kolay bir şekilde randevunuzu alabilirsiniz .RANDEVU OLUŞTURUN »

İçten Bir Gülüş

Gülüş Estetiği Uygulamalarımız İle Tanışın. Gülüşünüz’deki İçtenliği Saklamayın.

Hakkımızda

Senkron Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Senkron Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, 2021 yılında deneyimli hekimler tarafından Kadıköy Merdivenköy’de hizmete açılmış bulunmaktayız. Hekimlerimizin yanı sıra büyük bir titizlik ve güler yüzle hizmet veren ekibimiz ile sizleri karşılamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Amacımız akademik gelişmeleri de takip ederek araştırma çalışmalarıyla ağız ve diş sağlığı uygulamalarının gelişimine katkıda bulunan, modern diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini en iyi şekilde sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan, tüm çalışanlarına sürekli gelişim fırsatları sunarak çevre sağlığını gözeten ve koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutan, hümanistik bir çalışma ortamı sağlayan, ulusal ve uluslararası düzeyde önde gelen bir referans merkezi olmaktır.
Dijitalleşmenin ve teknolojinin önemini bilerek, en güncel çözümleri hastalarımızın hizmetine sunmak ve kendimizi her gün bu amaç doğrultusunda geliştirmek, gücümüzü perçinleyen en önemli noktalarımızdan biridir. Bu doğrultuda, ileri teknoloji ve kaliteli malzemeler ile sizlerin sağlıklı gülüşler elde etmesi ve hayat kalitenizi arttırmanız için tüm enerji ve motivasyonumuzu kullanıyoruz.
Polikliniğimiz, tecrübeleriyle fark yaratan Ağız ve Çene Cerrahlarımızın yanı sıra Endodonti, Protez, Ortodonti, ve Pedodonti uzmanlarımız ile hizmet vermektedir.
Senkron ekibi olarak polikliniğimize gelen her misafirimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Gülüşünüz bizim için değerli!

YARDIMA İHTİYACINIZ MI VAR ?

Hemen uzmanlarımıza danışmak için randevunuzu alın